Maatregelen tegen het coronavirus
Er zijn nog steeds aangescherpte maatregelen van kracht om de  verspreiding van het coronavirus terug te dringen. Maasland Groep volgt  hierin vanzelfsprekend de richtlijnen die door de Rijksoverheid en RIVM  zijn opgesteld en heeft haar dienstverlening hierop aangepast. Om de  continuïteit te kunnen waarborgen hebben wij een plan opgesteld, waarbij  wij de afgelopen maanden hebben laten zien dat we nu net zo effectief  zijn als daarvoor. 
 Maasland Groep zet haar activiteiten dus onverminderd voort, deels in  aangepaste vorm. Wij zijn en blijven gewoon bereikbaar via de bekende  kanalen, hanteren de gebruikelijke openingstijden van 8.00u tot 18.00u  en verzenden uw orders zoals u van ons gewend bent. 
 Onze buitendienstcollega’s werken voorlopig zoveel mogelijk vanuit huis,  maar op uw verzoek blijft het mogelijk om op locatie een bezoek in te  plannen. Onze collega’s van de technische dienst zullen u telefonisch en  online begeleiden, slechts bij uiterste noodzaak op locatie. Ook voor  bezoek aan ons bedrijf geldt dat dit uitsluitend te doen na het maken  van een afspraak, u blijft met inachtneming van de RIVM richtlijnen van  harte welkom. 
 Helaas bieden de aangescherpte maatregelen geen ruimte met betrekking  tot de voortzetting van onze producttrainingen, deze worden tot eind van  dit jaar dan ook geannuleerd.
 
                
             
                             
 
         
     
     
     
    